Maçlar

Gün Tarih Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım    
Pzt 18/09/17 Sanest Khanh Hoa II 1 - 3 Ben Tre Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Pzt 18/09/17 BTL Canh Sat Co Dong 3 - 0 Quan Khu 3 Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Sal 19/09/17 TP Ho Chi Minh II 3 - 1 Quan Khu 3 Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Sal 19/09/17 Sanest Khanh Hoa II 0 - 3 BTL Canh Sat Co Dong Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Sal 19/09/17 Fenerbahçe 3 - 1 Halkbank Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Çrş 20/09/17 Ben Tre 2 - 3 BTL Canh Sat Co Dong Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Çrş 20/09/17 TP Ho Chi Minh II 2 - 3 Sanest Khanh Hoa II Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Prş 21/09/17 Quan Khu 3 0 - 3 Sanest Khanh Hoa II Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Prş 21/09/17 Avtomobilist St. P… 3 - 0 Rostov Volley Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Prş 21/09/17 Ben Tre 3 - 1 TP Ho Chi Minh II Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Prş 21/09/17 VC Vladimir 3 - 0 Dinamo Krasnodar Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Prş 21/09/17 Tekhnolog-Belogorye 3 - 0 Elvary Sakhalin Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 22/09/17 TP Ho Chi Minh II 0 - 3 Sanest Khanh Hoa II Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 22/09/17 Asan Wooricard Hansae 3 - 1 Daejeon Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 22/09/17 Tekhnolog-Belogorye 3 - 0 Elvary Sakhalin Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 22/09/17 Ben Tre 3 - 2 BTL Canh Sat Co Dong Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 23/09/17 De La Salle Students 02 : 00 Ateneo Students Daha fazla bilgi
Cts 23/09/17 NU Bulldogs Students 04 : 00 UP Fighting Maroons Daha fazla bilgi
Cts 23/09/17 Jastrzębski Węgiel 13 : 00 GKS Katowice Daha fazla bilgi
Cts 23/09/17 Skra Bełchatów 19 : 00 Kędzierzyn-Koźle Daha fazla bilgi
Cts 23/09/17 Volley Lube 20 : 00 JT Thunder Daha fazla bilgi
Cts 23/09/17 Corinthians/Guarulhos 23 : 00 Sao Jose Volei Daha fazla bilgi
Paz 24/09/17 Grozny Grozno 15 : 00 Luzhniki Moskva Daha fazla bilgi
Paz 24/09/17 VC AS Nizhniy Novgorod 17 : 00 Torpedo Chelyabinsk Daha fazla bilgi
Paz 24/09/17 Tijuca 19 : 00 FERA/Americano Daha fazla bilgi
Paz 24/09/17 Funvic/Midia Fone 23 : 30 Voleibol Itapetininga Daha fazla bilgi
Pzt 25/09/17 UP Fighting Maroons 02 : 00 FEU Tamaraws Daha fazla bilgi
Pzt 25/09/17 Red Lions Students 04 : 00 St. Benilde Students Daha fazla bilgi
Pzt 25/09/17 Avtomobilist St. P… 13 : 30 Dinamo Krasnodar Daha fazla bilgi
Pzt 25/09/17 Tekhnolog-Belogorye 16 : 00 Iskra Odintsovo Daha fazla bilgi
Pzt 25/09/17 VC Vladimir 16 : 00 Rostov Volley Daha fazla bilgi
Pzt 25/09/17 Kristall Voronezh 17 : 00 Elvary Sakhalin Daha fazla bilgi

Ligler