Maçlar

 World Group Play-offs

Toplam Germany 3 - 2 Ukraine
22/04/17 J. Goerges 2 - 1 E. Svitolina Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
22/04/17 A. Kerber 2 - 0 L. Tsurenko Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 A. Kerber 0 - 2 E. Svitolina Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 J. Goerges 2 - 0 L. Tsurenko Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 L. Siegemund / C. Witthoeft 1 - 2 N. Kichenok / O. Savchuk Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Netherlands 1 - 3 Slovakia
22/04/17 R. Hogenkamp 0 - 2 J. Cepelova Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
22/04/17 K. Bertens 2 - 0 R. Sramkova Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 J. Cepelova 0 - 2 K. Bertens Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 K. Kucova 0 - 2 R. Hogenkamp Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 C. Burger / A. Rus RET D. Hantuchova / R. Sramkova Daha fazla bilgi
Toplam Russia 2 - 3 Belgium
22/04/17 E. Vesnina 2 - 0 A. Van Uytvanck Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
22/04/17 A. Pavlyuchenkova 0 - 2 E. Mertens Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 E. Vesnina 1 - 2 E. Mertens Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 D. Kasatkina 2 - 1 M. Zanevska Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 D. Kasatkina / E. Vesnina 0 - 2 E. Mertens / A. Mestach Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam France 4 - 0 Spain
22/04/17 K. Mladenovic 2 - 0 S. Soler-Espinosa Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
22/04/17 P. Parmentier 2 - 0 S. Sorribes Tormo Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 K. Mladenovic 2 - 0 S. Sorribes Tormo Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 P. Parmentier İPTL S. Soler-Espinosa Daha fazla bilgi
23/04/17 A. Cornet / A. Hesse 2 - 1 M. Martinez Sanchez / O. Saez Larra Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Semi Finals

Toplam Belarus 3 - 2 Switzerland
22/04/17 A. Sasnovich 2 - 1 V. Golubic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
22/04/17 A. Sabalenka 0 - 2 T. Bacsinszky Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 A. Sasnovich 2 - 0 T. Bacsinszky Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 A. Sabalenka 2 - 1 V. Golubic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 O. Govortsova / V. Lapko 0 - 2 B. Bencic / M. Hingis Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam USA 3 - 2 Czech Republic
22/04/17 C. Vandeweghe 2 - 0 M. Vondrousova Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
22/04/17 S. Rogers 0 - 2 K. Siniakova Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 C. Vandeweghe 2 - 0 K. Siniakova Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 L. Davis 0 - 2 M. Vondrousova Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
23/04/17 B. Mattek-Sands / C. Vandeweghe 2 - 0 K. Pliskova / K. Siniakova Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Quarter Finals

Toplam Belarus 4 - 1 Netherlands
11/02/17 A. Sasnovich 2 - 1 M. Krajicek Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/02/17 A. Sabalenka 1 - 2 K. Bertens Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 A. Sasnovich 2 - 0 K. Bertens Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 A. Sabalenka 2 - 0 M. Krajicek Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 O. Govortsova / V. Lapko 2 - 0 C. Burger / A. Rus Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Czech Republic 3 - 2 Spain
11/02/17 B. Strycova 1 - 2 G. Muguruza Blanco Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/02/17 K. Pliskova 2 - 0 L. Arruabarrena-Vecino Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 K. Pliskova 2 - 0 G. Muguruza Blanco Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 B. Strycova 2 - 0 L. Arruabarrena-Vecino Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 L. Safarova / K. Siniakova 1 - 2 M. Martinez Sanchez / S. Sorribes Tormo Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Switzerland 4 - 1 France
11/02/17 T. Bacsinszky 2 - 0 A. Cornet Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/02/17 B. Bencic 0 - 2 K. Mladenovic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 T. Bacsinszky 2 - 1 K. Mladenovic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 B. Bencic 2 - 0 P. Parmentier Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 T. Bacsinszky / M. Hingis 2 - 0 A. Hesse / K. Mladenovic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam USA 2 - 0 Germany
11/02/17 A. Riske 2 - 0 A. Petkovic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 C. Vandeweghe RET J. Goerges Daha fazla bilgi
12/02/17 C. Vandeweghe 2 - 1 A. Petkovic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 A. Riske İPTL J. Goerges Daha fazla bilgi
13/02/17 B. Mattek-Sands / S. Rogers RET L. Siegemund / C. Witthoeft Daha fazla bilgi

Turlar

Bilgi

Name
Fed Cup

Kategori
International

Ülke
World
Tarih
Feb 11 - Nov 12

Eşleşme ölçütü
4

Format
Bayanlar Ulusal Takım

Yüzey
Hard

Ödül
0