Maçlar

 Final

19/11/17 L. Grigelis 0 - 2 L. Lacko (4) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Semi Finals

18/11/17 (4) L. Lacko 2 - 1 M. Basic (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
18/11/17 V. Galovic 0 - 2 L. Grigelis Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Quarter Finals

17/11/17 (8) M. Basic 2 - 0 A. De Minaur Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
17/11/17 (6) S. Travaglia 0 - 2 L. Lacko (4) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
17/11/17 (3) A. Seppi 1 - 2 L. Grigelis Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
17/11/17 U. Ignatik 0 - 2 V. Galovic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/16 Final

15/11/17 (LL) L. Margaroli 1 - 2 U. Ignatik Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 Y. Jankovits 0 - 2 L. Grigelis Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 (3) A. Seppi 2 - 0 A. Davidovich Fokina (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 V. Galovic 2 - 0 R. Berankis (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/11/17 (8) M. Basic 2 - 1 J. Zopp Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/11/17 A. De Minaur 2 - 1 P. Nema (LL) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/11/17 (6) S. Travaglia 2 - 0 F. Baldi (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/11/17 G. Fonio 0 - 2 L. Lacko (4) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/32 Final

13/11/17 V. Galovic 2 - 1 L. Frigerio Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/11/17 U. Ignatik 2 - 0 A. Bega Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/11/17 (PR) F. Dustov 0 - 2 A. Davidovich Fokina (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (LL) L. Margaroli 2 - 1 C. Lestienne (AL) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 L. Grigelis 2 - 0 O. Otte (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (Q) D. Matsukevitch 0 - 2 Y. Jankovits Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 B. Zapata miralles 0 - 2 A. De Minaur Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 G. Fonio 2 - 1 L. Sonego Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (Q) A. Bury 0 - 2 P. Nema (LL) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 J. Zopp 2 - 0 A. Pellegrino (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (8) M. Basic 2 - 0 A. Basso Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (3) A. Seppi 2 - 0 V. Uzhylovsky (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 A. Arnaboldi 1 - 2 R. Berankis (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 (6) S. Travaglia 2 - 1 M. Donati Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 (Q) L. Klein 0 - 2 L. Lacko (4) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 (WC) F. Baldi 2 - 1 L. Caruana (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying Final

12/11/17 (4) V. Uzhylovsky 2 - 0 G. Fonio (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/11/17 (2) P. Nema 0 - 2 D. Matsukevitch (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/11/17 (3) L. Klein 2 - 0 L. Margaroli (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/11/17 A. Bury 2 - 0 E. Dalla Valle (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 2nd Round

11/11/17 (3) L. Klein 2 - 0 R. Maiga Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 D. Pontoglio 0 - 2 L. Margaroli (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 (4) V. Uzhylovsky 2 - 1 R. Marelli (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 T. Weissborn 0 - 2 G. Fonio (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 (2) P. Nema 2 - 0 P. Mugelli (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 A. Guerrieri 0 - 2 D. Matsukevitch (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 (1) Y. Marti 1 - 2 A. Bury Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 (WC) E. Dalla Valle 2 - 1 G. Ricca (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 1st Round

11/11/17 A. Bury W/O A. Avidzba (WC) Daha fazla bilgi
11/11/17 (PR) M. Marfia 0 - 2 E. Dalla Valle (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Turlar

Bilgi

Name
Brescia Challenger

Kategori
Normal

Ülke
Italy
Tarih
Nov 11 - Nov 19

Eşleşme ölçütü
16

Format
Erkekler Tekler

Yüzey
Hard

Ödül
€ 43,000