Maçlar

 Final Ödül: ($ 4,240)

18/11/17 (4) R. Ramanathan 1 - 2 Y. Bhambri (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Semi Finals Ödül: ($ 2,510)

17/11/17 (3) Y. Bhambri 2 - 0 A. Menendez-Maceiras (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
17/11/17 (WC) S. Myneni 0 - 2 R. Ramanathan (4) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Quarter Finals Ödül: ($ 1,460)

16/11/17 A. Nedovyesov RET A. Menendez-Maceiras (2) Daha fazla bilgi
16/11/17 (1) B. Kavcic 0 - 2 S. Myneni (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/11/17 J. Clarke 0 - 2 Y. Bhambri (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/11/17 (4) R. Ramanathan 2 - 0 N. Milojevic (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/16 Final Ödül: ($ 860)

15/11/17 (WC) S. Myneni 2 - 1 P. Krstin (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 (Q) H. Grenier 0 - 2 N. Milojevic (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 (7) E. King 0 - 2 J. Clarke Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 S. Nagal 0 - 2 A. Menendez-Maceiras (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 A. Nedovyesov 2 - 1 S. Narayanaswamy Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 A. Pavic 0 - 2 Y. Bhambri (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 (4) R. Ramanathan 2 - 0 B. Klein Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/11/17 (1) B. Kavcic 2 - 0 V. Prashanth (LL) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/32 Final Ödül: ($ 520)

13/11/17 K. Maamoun 0 - 2 S. Narayanaswamy Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/11/17 A. Nedovyesov 2 - 1 V. Vardhan (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/11/17 M. Vilella Martinez 1 - 2 J. Clarke Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/11/17 T. Brkic 1 - 2 S. Myneni (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/11/17 (7) E. King 2 - 0 P. Gunneswaran Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (1) B. Kavcic 2 - 0 G. Blancaneaux Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 S. Nagal 2 - 0 L. Miedler Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (Q) B. Gojo 0 - 2 A. Menendez-Maceiras (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 B. Klein 2 - 0 P. Martinez Portero Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (Q) H. Grenier 2 - 1 Yang Tsung-Hua Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (LL) V. Prashanth 2 - 0 A. Goveas (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 I. Nedelko 0 - 2 N. Milojevic (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (Q) K. Uchida 0 - 2 Y. Bhambri (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (Q) A. Escoffier 0 - 2 P. Krstin (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 (4) R. Ramanathan 2 - 1 M. Polmans Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/11/17 A. Pavic 2 - 0 A. Kadhe (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying Final

13/11/17 (1) K. Uchida 2 - 0 A. Popyrin (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/11/17 (3) A. Escoffier 2 - 0 S. Rawat (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/11/17 (4) H. Grenier 2 - 0 T. Khabibulin Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/11/17 B. Gojo 2 - 0 V. Prashanth (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 2nd Round

12/11/17 R. Viralimurugesan RET A. Popyrin (8) Daha fazla bilgi
12/11/17 (2) C. Geens 0 - 2 B. Gojo Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/11/17 (3) A. Escoffier 2 - 0 J. Pungliya (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/11/17 (1) K. Uchida 2 - 0 C. Sood Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/11/17 (WC) S. Banthia 1 - 2 V. Prashanth (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/11/17 S. Dzhanashia 1 - 2 S. Rawat (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/11/17 (4) H. Grenier 2 - 1 M. Sabanov Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/11/17 L. Sood 0 - 2 T. Khabibulin Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 1st Round

11/11/17 M. Radojkovic 0 - 2 C. Sood Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 (WC) A. Bhatia 0 - 2 R. Viralimurugesan Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 V. Kaza 0 - 2 A. Popyrin (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 I. Sabanov 0 - 2 B. Gojo Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 (WC) S. Banthia 2 - 0 S. Vishwakarma Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 A. Bendre 0 - 2 V. Prashanth (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 (WC) D. Suresh 1 - 2 J. Pungliya (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 (4) H. Grenier 2 - 0 A. Kedryuk Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 (WC) D. Sunish 0 - 2 S. Rawat (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 M. Sabanov 2 - 1 S. Prabodh Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 L. Sood 2 - 0 P. Bagde (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 T. Khabibulin 2 - 1 N. Nakagawa (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/11/17 S. Dzhanashia 2 - 0 A. Shanmugam Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Turlar

Bilgi

Name
Pune Challenger

Kategori
Normal

Ülke
India
Tarih
Nov 11 - Nov 19

Eşleşme ölçütü
16

Format
Erkekler Tekler

Yüzey
Hard

Ödül
$ 50,000

Şampiyon
$ 7,200