Maçlar

 Final Ödül: (€ 8,990)

11/11/18 L. Rosol 0 - 2 A. Bublik (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Semi Finals Ödül: (€ 5,320)

10/11/18 (Q) A. Bublik 2 - 0 M. Bachinger Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/11/18 L. Rosol 2 - 0 D. Novak Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Quarter Finals Ödül: (€ 3,090)

09/11/18 M. Bachinger 2 - 0 E. Donskoy (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/11/18 S. Stakhovsky 0 - 2 A. Bublik (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/11/18 (PR) E. Gerasimov 1 - 2 L. Rosol Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/11/18 S. Ofner 1 - 2 D. Novak Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/16 Final Ödül: (€ 1,820)

07/11/18 (4) G. Garcia-Lopez 0 - 2 S. Ofner Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/11/18 S. Stakhovsky 2 - 1 N. Gombos (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/11/18 (Q) J. Rodionov 1 - 2 E. Donskoy (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/11/18 (6) R. Ramanathan 1 - 2 M. Bachinger Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/11/18 (Q) A. Bublik 2 - 0 L. Sonego (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/11/18 L. Rosol 2 - 1 R. Bemelmans (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/11/18 (1) L. Lacko 0 - 2 E. Gerasimov (PR) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/11/18 D. Novak 2 - 0 M. Baghdatis (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/32 Final Ödül: (€ 1,100)

05/11/18 (4) G. Garcia-Lopez 2 - 0 D. Brands Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
05/11/18 (5) M. Trungelliti 0 - 2 S. Stakhovsky Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
06/11/18 M. Donati 0 - 2 L. Sonego (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
06/11/18 S. Ofner 2 - 1 A. Arnaboldi Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
06/11/18 (6) R. Ramanathan 2 - 0 S. Gutierrez-Ferrol Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
06/11/18 M. Bachinger 2 - 0 L. Klein (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
06/11/18 (Q) J. Haerteis 0 - 2 L. Rosol Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
06/11/18 (WC) T. Liska 0 - 2 N. Gombos (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
06/11/18 (AL) U. Ignatik 1 - 2 J. Rodionov (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
06/11/18 (AL) F. Horansky 0 - 2 M. Baghdatis (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
06/11/18 (PR) E. Gerasimov 2 - 0 D. Masur (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/11/18 R. Molleker 0 - 2 R. Bemelmans (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/11/18 J. Zopp 0 - 2 E. Donskoy (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/11/18 D. Novak 2 - 0 A. Molcan (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/11/18 A. Martin 1 - 2 A. Bublik (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/11/18 (1) L. Lacko 2 - 1 S. Robert Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying Final

05/11/18 (2) J. Rodionov 2 - 1 A. Setkic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
05/11/18 J. Haerteis 2 - 1 A. Pavic (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
05/11/18 (1) A. Bublik 2 - 0 A. Artunedo Martin… (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
05/11/18 (4) D. Masur 2 - 0 Frederico Silva (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 2nd Round

04/11/18 (2) J. Rodionov 2 - 0 E. Ejupovic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
04/11/18 A. Setkic 2 - 0 T. Simon Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
04/11/18 (1) A. Bublik 2 - 0 P. Niklas-Salminen Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
04/11/18 L. Hampel 0 - 2 A. Pavic (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
04/11/18 (3) M. Viola 0 - 2 J. Haerteis Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
04/11/18 (4) D. Masur 2 - 0 R. Bellotti Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
04/11/18 D. Poljak 1 - 2 A. Artunedo Martin… (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
04/11/18 A. Dubrivnyy 0 - 2 Frederico Silva (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 1st Round

03/11/18 (2) J. Rodionov 2 - 0 T. Rijthoven Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 A. Setkic 2 - 0 V. Durasovic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 T. Simon 2 - 0 R. Marcora (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 D. Kalenichenko 1 - 2 E. Ejupovic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 (WC) A. Glvac 0 - 2 L. Hampel Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 M. Huesler 0 - 2 A. Pavic (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 (1) A. Bublik 2 - 1 B. Gojo Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 (WC) S. Puskar 0 - 2 P. Niklas-Salminen Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 (3) M. Viola 2 - 0 M. Gengel (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 R. Bellotti 2 - 0 J. Katuch (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 T. Statzberger 0 - 2 J. Haerteis Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 (4) D. Masur 2 - 0 E. Chren (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 (WC) M. Fekiac 1 - 2 D. Poljak Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 A. Lazov 1 - 2 A. Artunedo Martin… (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 A. Dubrivnyy 2 - 0 P. Nejedly Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
03/11/18 A. Smirnov 0 - 2 Frederico Silva (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Turlar

Bilgi

Name
Slovak Open

Kategori
Normal

Ülke
Slovakia
Tarih
Nov 03 - Nov 09

Eşleşme ölçütü
16

Format
Erkekler Tekler

Yüzey
Hard

Ödül
€ 106,000

Şampiyon
€ 15,270