Maçlar

 Final Ödül: ($ 4,240)

15/10/17 (1) H. Zeballos 1 - 2 N. Kicker (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Semi Finals Ödül: ($ 2,510)

14/10/17 (1) H. Zeballos 2 - 0 G. Melzer (4) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/10/17 (3) N. Kicker 2 - 0 Gastao Elias (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Quarter Finals Ödül: ($ 1,460)

13/10/17 F. Coria 1 - 2 N. Kicker (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/10/17 (4) G. Melzer 2 - 0 Joao Domingues Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/10/17 (7) Gastao Elias 2 - 0 F. Delbonis (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/10/17 (1) H. Zeballos 2 - 0 R. Olivo (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/16 Final Ödül: ($ 860)

11/10/17 (4) G. Melzer 2 - 0 B. Rola Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/10/17 A. Collarini 1 - 2 Joao Domingues Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/10/17 F. Coria 2 - 0 J. Ficovich (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/10/17 J. Munar 0 - 2 N. Kicker (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/10/17 (7) Gastao Elias 2 - 0 F. Arguello Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/10/17 M. Janvier 0 - 2 F. Delbonis (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/10/17 M. Linzer 0 - 2 R. Olivo (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/10/17 (1) H. Zeballos 2 - 0 M. Gonzalez Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/32 Final Ödül: ($ 520)

09/10/17 (AL) C. Lindell 0 - 2 J. Ficovich (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 (WC) H. Casanova 0 - 2 J. Munar Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 (4) G. Melzer 2 - 0 Joao Sorgi Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 J. Kovalik 1 - 2 F. Coria Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 Joao Domingues 2 - 0 F. Bagnis (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 Guilherme Clezar 1 - 2 M. Linzer Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 (WC) S. Baez 0 - 2 A. Collarini Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 F. Arguello 2 - 0 F. Mena (AL) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 Goncalo Oliveira 0 - 2 M. Janvier Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 (Q) M. Vilella Martinez 0 - 2 N. Kicker (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 (Q) J. Londero 0 - 2 F. Delbonis (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 M. Gonzalez 2 - 0 Joao Souza Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 A. Martin 0 - 2 R. Olivo (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 (Q) M. Cuevas 0 - 2 B. Rola Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 (7) Gastao Elias 2 - 0 M. Giner (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 (1) H. Zeballos 2 - 0 J. Paz Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying Final

09/10/17 (2) M. Giner 2 - 1 L. Hampel (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 (3) M. Vilella Martinez 2 - 0 J. Paz (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 M. Cuevas 2 - 1 G. Olivieri Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 (1) J. Hernandez-Fernandez 0 - 2 J. Londero (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 2nd Round

08/10/17 (3) M. Vilella Martinez 2 - 0 Pedro Sakamoto Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 (WC) N. Arreche 1 - 2 J. Paz (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 M. Cuevas 2 - 0 Santiago Besada (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 (1) J. Hernandez-Fernandez 2 - 0 M. Kestelboim Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 (2) M. Giner 2 - 1 J. Galarza Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 M. Descotte 1 - 2 L. Hampel (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 (WC) J. Otegui 0 - 2 J. Londero (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 G. Villanueva 0 - 2 G. Olivieri Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 1st Round

07/10/17 (1) J. Hernandez-Fernandez 2 - 0 C. Ugo Carabelli Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 Carlos Severino 1 - 2 M. Kestelboim Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 (3) M. Vilella Martinez 2 - 0 F. Agamenone Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 F. Egea RET Santiago Besada (WC) Daha fazla bilgi
07/10/17 (WC) B. Britez 0 - 2 Pedro Sakamoto Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 (WC) N. Arreche 2 - 1 M. Pena Lopez Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 A. Velotti 0 - 2 J. Paz (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 (4) Daniel Da Silva 0 - 2 M. Cuevas Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 (2) M. Giner 2 - 1 G. Lama Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 J. Galarza 2 - 0 M. Estevez (PR) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 M. Descotte 2 - 0 Juan Grassi (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 Oscar Gutierrez 1 - 2 L. Hampel (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 (WC) J. Otegui 2 - 0 T. Tirante (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 Fernando Romboli 0 - 2 J. Londero (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 (PR) D. Souto 0 - 2 G. Villanueva Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 G. Olivieri 2 - 1 Bruno Sant'Anna (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Turlar

Bilgi

Name
Copa Topper

Kategori
Normal

Ülke
Argentina
Tarih
Oct 07 - Oct 15

Eşleşme ölçütü
16

Format
Erkekler Tekler

Yüzey
Clay

Ödül
$ 50,000

Şampiyon
$ 7,200