Maçlar

 Final Ödül: (€ 7,200)

16/09/18 A. Giannessi 2 - 1 C. Berlocq (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Semi Finals Ödül: (€ 4,260)

15/09/18 F. Baldi 0 - 2 A. Giannessi Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/09/18 J. Tatlot 0 - 2 C. Berlocq (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Quarter Finals Ödül: (€ 2,480)

14/09/18 (1) J. Londero 1 - 2 F. Baldi Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/09/18 L. Grigelis 0 - 2 A. Giannessi Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/09/18 (7) C. Berlocq 2 - 1 P. Andujar (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/09/18 J. Tatlot 2 - 1 D. Gimeno-Traver (4) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/16 Final Ödül: (€ 1,460)

11/09/18 F. Baldi W/O C. Garin (6) Daha fazla bilgi
12/09/18 J. Tatlot 2 - 0 A. Lazov (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/09/18 R. Ojeda-Lara 0 - 2 D. Gimeno-Traver (4) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/09/18 (7) C. Berlocq 2 - 0 O. Roca-Batalla Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/09/18 B. Zapata miralles 0 - 2 P. Andujar (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/09/18 D. Kuzmanov 1 - 2 A. Giannessi Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/09/18 (1) J. Londero 2 - 0 F. Coria (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/09/18 L. Grigelis 2 - 1 Thomaz Bellucci (SE) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/32 Final Ödül: (€ 885)

10/09/18 R. Ojeda-Lara 2 - 0 M. Zekic (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/09/18 F. Horansky 0 - 2 D. Gimeno-Traver (4) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/09/18 (8) P. Martinez Portero 0 - 2 J. Tatlot Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/09/18 O. Roca-Batalla 2 - 0 I. Nedelko Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/09/18 (7) C. Berlocq 2 - 0 M. Miladinovic (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/09/18 B. Zapata miralles 2 - 0 G. Mager Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/09/18 (WC) K. Tagashira 0 - 2 C. Garin (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/09/18 D. Kuzmanov 2 - 0 A. Pavic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/09/18 (Q) A. Vavassori 0 - 2 P. Andujar (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/09/18 F. Baldi 2 - 0 K. Coppejans Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/09/18 (Q) A. Lazov 2 - 0 F. Raspudic (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/09/18 (1) J. Londero RET A. Karatsev (Q) Daha fazla bilgi
11/09/18 (Q) F. Coria 2 - 0 K. Krawietz Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/09/18 A. Giannessi 2 - 1 A. Martin (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/09/18 (3) M. Trungelliti 0 - 2 L. Grigelis Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/09/18 (SE) Thomaz Bellucci 2 - 0 P. Cachin Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying Final

10/09/18 (2) F. Coria RET V. Orlov Daha fazla bilgi
10/09/18 (3) A. Karatsev 2 - 1 J. Paz (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/09/18 (4) E. Ejupovic 1 - 2 A. Lazov (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/09/18 (1) J. Varillas Patino… 0 - 2 A. Vavassori Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 2nd Round

09/09/18 (3) A. Karatsev RET M. Tepavac Daha fazla bilgi
09/09/18 (WC) S .Granolic 0 - 2 J. Paz (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/09/18 (4) E. Ejupovic 2 - 0 M. Cutuli Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/09/18 (2) F. Coria 2 - 0 T. Kocevar-Desman Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/09/18 (WC) M .Vujic 0 - 2 A. Lazov (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/09/18 V. Orlov 2 - 0 P. Nagy (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/09/18 (1) J. Varillas Patino… 2 - 0 T. Lipovsek Puches Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/09/18 A. Vavassori 2 - 0 A. Haider-Maurer (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 1st Round

08/09/18 M. Tepavac 2 - 0 N. Cacic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/09/18 (WC) S .Granolic 2 - 1 M. Milakovic (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/09/18 (WC) N .Malesevic 0 - 2 J. Paz (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/09/18 (WC) I .Banicevic 0 - 2 T. Kocevar-Desman Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/09/18 M. Cutuli 2 - 1 A. Virgili Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/09/18 (WC) M .Vujic 2 - 0 A. Duric (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/09/18 T. Lipovsek Puches 2 - 1 A. Dubrivnyy Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/09/18 V. Orlov 2 - 1 M. Urbanija Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/09/18 A. Iakovlev 0 - 2 P. Nagy (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/09/18 J. Ocleppo 1 - 2 A. Vavassori Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/09/18 M. Balmashev 0 - 2 A. Haider-Maurer (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Turlar

Bilgi

Name
Banja Luka Challenger

Kategori
Normal

Ülke
Bosnia and Herzegovina
Tarih
Sep 08 - Sep 16

Eşleşme ölçütü
16

Format
Erkekler Tekler

Yüzey
Clay

Ödül
€ 85,000

Şampiyon
€ 12,250