Maçlar

 Final Ödül: ($ 12,720)

14/10/17 (4) G. Garcia-Lopez 2 - 0 K. Majchrzak Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Semi Finals Ödül: ($ 7,530)

13/10/17 M. Jaloviec 1 - 2 K. Majchrzak Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/10/17 (1) D. Istomin 0 - 2 G. Garcia-Lopez (4) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Quarter Finals Ödül: ($ 4,380)

12/10/17 (4) G. Garcia-Lopez 2 - 0 V. Safranek Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/10/17 K. Majchrzak 2 - 0 M. Safwat Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/10/17 (1) D. Istomin 2 - 0 U. Ignatik Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/10/17 M. Jaloviec 2 - 1 A. Bublik (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/16 Final Ödül: ($ 2,580)

11/10/17 M. Safwat 2 - 1 T. Fabbiano (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/10/17 (4) G. Garcia-Lopez 2 - 0 D. Molchanov (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/10/17 (7) Y. Bhambri 1 - 2 K. Majchrzak Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/10/17 U. Ignatik 2 - 0 D. Petrovic (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/10/17 V. Safranek 2 - 0 M. Berrettini (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/10/17 (1) D. Istomin 2 - 0 A. Setkic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/10/17 (8) K. Kravchuk 0 - 2 M. Jaloviec Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/10/17 G. Sakharov 1 - 2 A. Bublik (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/32 Final Ödül: ($ 1,560)

09/10/17 U. Ignatik RET A. Pavlasek Daha fazla bilgi
09/10/17 M. Basic 0 - 2 G. Sakharov Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 (WC) J. Karimov 1 - 2 A. Bublik (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 T. Gabashvili 0 - 2 M. Safwat Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 (WC) T. Ismailov 0 - 2 T. Fabbiano (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 S. Fayziev 0 - 2 A. Setkic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 (Q) L. Margaroli 1 - 2 D. Petrovic (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 (7) Y. Bhambri RET A. Nedovyesov Daha fazla bilgi
10/10/17 (8) K. Kravchuk 2 - 0 I. Nedelko (LL) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 (4) G. Garcia-Lopez 2 - 0 D. Yevseyev (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 E. Lopez-Perez 1 - 2 M. Berrettini (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 (1) D. Istomin 2 - 1 F. Dustov (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 M. Polmans 0 - 2 K. Majchrzak Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 V. Safranek W/O L. Harris Daha fazla bilgi
10/10/17 M. Jaloviec 2 - 0 I. Gakhov (LL) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
10/10/17 (Q) D. Molchanov 2 - 1 K. Sultanov (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying Final

09/10/17 (1) D. Petrovic 2 - 1 V. Vardhan (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 (2) I. Gakhov 1 - 2 L. Margaroli (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 (3) I. Nedelko 1 - 2 D. Yevseyev (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
09/10/17 (4) A. Lazov 0 - 2 D. Molchanov (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 2nd Round

08/10/17 (1) D. Petrovic 2 - 0 A. Sultanbekov (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 (3) I. Nedelko 2 - 0 S. Fomin Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 (4) A. Lazov 2 - 0 R. Muzaev Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 (WC) S. Kutibaev 0 - 2 D. Molchanov (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 V. Uzhylovsky 1 - 2 V. Vardhan (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 (2) I. Gakhov 2 - 0 R. Arneodo Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
08/10/17 T. Matsui RET L. Margaroli (8) Daha fazla bilgi
08/10/17 S. Saidkarimov 0 - 2 D. Yevseyev (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 1st Round

07/10/17 V. Polyakov 0 - 2 R. Arneodo Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 G. Lomakin 1 - 2 T. Matsui Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 S. Fomin 2 - 0 G. Korobeynikov (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 S. Abzalov 0 - 2 D. Yevseyev (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 D. Surchenko 0 - 2 L. Margaroli (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 P. Tsoy 0 - 2 S. Saidkarimov Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 (WC) O. Nabiev 1 - 2 S. Kutibaev (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 S. Shofayziyev 0 - 2 D. Molchanov (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 (WC) A. Sultanbekov 2 - 1 B. Sapaev Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 (WC) A. Dadabaev 0 - 2 V. Vardhan (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 (WC) S. Abdumalikov 0 - 2 R. Muzaev Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 (4) A. Lazov 2 - 0 A. Pavliouchenkov Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
07/10/17 V. Uzhylovsky 2 - 1 J. Nedunchezhiyan Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Turlar

Bilgi

Name
Tashkent Challenger

Kategori
Normal

Ülke
Uzbekistan
Tarih
Oct 07 - Oct 14

Eşleşme ölçütü
16

Format
Erkekler Tekler

Yüzey
Hard

Ödül
$ 150,000

Şampiyon
$ 21,600