Maçlar

 Final Ödül: (€ 8,990)

20/05/18 (WC) G. Barrere 1 - 2 R. Opelka Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Semi Finals Ödül: (€ 5,320)

19/05/18 E. Gulbis 0 - 2 R. Opelka Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
19/05/18 G. Andreozzi 1 - 2 G. Barrere (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Quarter Finals Ödül: (€ 3,090)

18/05/18 R. Opelka 2 - 0 S. Kozlov Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
18/05/18 E. Gulbis 2 - 1 D. Gimeno-Traver Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
18/05/18 G. Andreozzi 2 - 0 B. Klahn Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
18/05/18 (Q) E. Benchetrit 0 - 2 G. Barrere (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/16 Final Ödül: (€ 1,820)

16/05/18 B. Bonzi 0 - 2 R. Opelka Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/05/18 (AL) A. Hoang 0 - 2 S. Kozlov Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/05/18 K. de Schepper 0 - 2 D. Gimeno-Traver Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/05/18 E. Gulbis 2 - 1 C. Moutet Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
17/05/18 (Q) E. Benchetrit 2 - 0 Z. Kolar Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
17/05/18 (WC) G. Barrere 2 - 0 P. Polansky Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
17/05/18 B. Klahn 2 - 0 C. Hemery (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
17/05/18 (1) J. Chardy 1 - 2 G. Andreozzi Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/32 Final Ödül: (€ 1,100)

14/05/18 (6) D. Kudla 1 - 2 B. Bonzi Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/05/18 (5) Rogerio Dutra da Silva 1 - 2 E. Gulbis Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 C. Lestienne 0 - 2 R. Opelka Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 (WC) U. Humbert 0 - 2 B. Klahn Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 (WC) G. Barrere 2 - 0 A. de Greef (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 A. Bublik 0 - 2 K. de Schepper Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 (4) N. Mahut 0 - 2 E. Benchetrit (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 P. Polansky 2 - 0 Thiago Monteiro (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 D. Gimeno-Traver 2 - 1 R. Albot (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 C. Moutet 2 - 0 C. Berlocq Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 (Q) A. Muller 0 - 2 G. Andreozzi Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 (LL) M. Bourgue 0 - 2 A. Hoang (AL) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 (WC) S. Stakhovsky 0 - 2 Z. Kolar Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 S. Kozlov 2 - 0 P. Herbert (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 (Q) M. Janvier 0 - 2 C. Hemery (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/05/18 (1) J. Chardy 2 - 0 A. Popyrin (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying Final

14/05/18 (2) M. Janvier 2 - 0 M. Perchicot Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/05/18 A. Popyrin 2 - 0 G. Jacq Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/05/18 (3) S. Diez 0 - 2 E. Benchetrit (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/05/18 (1) M. Bourgue 1 - 2 A. Muller (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 2nd Round

13/05/18 F. Reboul 1 - 2 A. Muller (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/05/18 (4) G. Blancaneaux 0 - 2 A. Popyrin Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/05/18 G. Jacq 2 - 1 H. Grenier (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/05/18 (1) M. Bourgue 2 - 0 N. Desein Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/05/18 (2) M. Janvier 2 - 0 S. Riffice Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/05/18 M. Perchicot 2 - 0 S. Doumbia Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/05/18 (3) S. Diez 2 - 0 H. Pontico Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/05/18 M. Gonzalez 0 - 2 E. Benchetrit (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 1st Round

12/05/18 M. Tabatruong 1 - 2 F. Reboul Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/05/18 A. Vasilevski 0 - 2 G. Jacq Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/05/18 (WC) H. Gaston 0 - 2 H. Grenier (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/05/18 J. Eysseric 1 - 2 N. Desein Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/05/18 V. Durasovic 0 - 2 A. Muller (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/05/18 A. Popyrin 2 - 0 A. Avidzba Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/05/18 G. Duran 0 - 2 S. Riffice Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/05/18 E. Furness 0 - 2 M. Perchicot Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/05/18 S. Doumbia 2 - 1 M. Ymer (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/05/18 F. Martin 1 - 2 H. Pontico Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/05/18 M. Gonzalez 2 - 0 C. Denolly Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/05/18 M. Martineau 1 - 2 E. Benchetrit (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Turlar

Bilgi

Name
BNP Paribas Primrose Bordeaux

Kategori
Normal

Ülke
France
Tarih
May 12 - May 20

Eşleşme ölçütü
16

Format
Erkekler Tekler

Yüzey
Clay

Ödül
€ 106,000

Şampiyon
€ 15,270