Maçlar

 Final Ödül: (€ 3,650)

19/02/17 M. Bourgue 2 - 0 M. Marterer Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Semi Finals Ödül: (€ 2,160)

18/02/17 (3) J. Benneteau 1 - 2 M. Marterer Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
18/02/17 K. de Schepper 1 - 2 M. Bourgue Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Quarter Finals Ödül: (€ 1,260)

17/02/17 M. Marterer 2 - 0 M. Janvier (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
17/02/17 (4) N. Gombos 0 - 2 M. Bourgue Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
17/02/17 (6) P. Gojowczyk 1 - 2 J. Benneteau (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
17/02/17 (Q) C. Moutet 0 - 2 K. de Schepper Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/16 Final Ödül: (€ 730)

15/02/17 T. Lamasine 1 - 2 M. Janvier (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/02/17 M. Bourgue 2 - 0 Duckhee Lee (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/02/17 (7) L. Vanni 0 - 2 M. Marterer Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/02/17 (4) N. Gombos 2 - 0 I. Ivashka Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/02/17 (Q) H. Nys 0 - 2 K. de Schepper Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/02/17 A. Menendez-Maceiras 1 - 2 J. Benneteau (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/02/17 S. Diez 1 - 2 C. Moutet (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
16/02/17 (6) P. Gojowczyk 2 - 0 A. Michon (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 1/32 Final Ödül: (€ 450)

13/02/17 (7) L. Vanni 2 - 0 M. Basic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/02/17 Y. Reuter 1 - 2 T. Lamasine Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/02/17 M. Marterer 2 - 0 Q. Halys Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/02/17 (WC) M. Janvier 2 - 1 I. Marchenko (2) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/02/17 M. Bourgue 2 - 0 D. Brands Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/02/17 M. Zekic 0 - 2 A. Menendez-Maceiras Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/02/17 S. Napolitano 0 - 2 H. Nys (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/02/17 (Q) C. Moutet 2 - 1 J. Jahn Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/02/17 (WC) A. Sidorenko 0 - 2 Duckhee Lee (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/02/17 K. de Schepper 2 - 0 U. Ignatik (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/02/17 (Q) F. Krajinovic 0 - 2 J. Benneteau (3) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
14/02/17 (WC) A. Michon 2 - 0 D. Masur (Q) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/02/17 I. Ivashka 2 - 1 E. Corrie (SE) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/02/17 (4) N. Gombos 2 - 0 L. Giustino Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/02/17 (6) P. Gojowczyk 2 - 0 G. Blancaneaux (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
15/02/17 (1) J. Chardy 1 - 2 S. Diez Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying Final

12/02/17 A. Pavic 0 - 2 H. Nys Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/02/17 C. Moutet 2 - 0 E. Gerasimov (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/02/17 (1) D. Masur 2 - 0 L. Broady (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
13/02/17 (3) F. Krajinovic 2 - 0 A. Gautier Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 2nd Round

11/02/17 (2) A. Karatsev 0 - 2 A. Pavic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/02/17 H. Nys 2 - 0 Y. Jankovits (7) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 (4) A. Arnaboldi 0 - 2 C. Moutet Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 (3) F. Krajinovic RET R. El Amrani Daha fazla bilgi
12/02/17 (WC) A. Penaud 0 - 2 E. Gerasimov (8) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 Romain Barbosa 0 - 2 L. Broady (6) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 A. Gautier 2 - 0 M. Authom (5) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
12/02/17 (1) D. Masur 2 - 0 M. Martineau (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

 Qualifying 1st Round

11/02/17 M. Tabatruong 0 - 2 Romain Barbosa Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/02/17 J. de Schepper 1 - 2 M. Martineau (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/02/17 C. Moutet 2 - 1 M. Lescure Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/02/17 M. Broville 1 - 2 R. El Amrani Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/02/17 M. Vervoort 0 - 2 A. Penaud (WC) Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
11/02/17 (WC) R. Bailly 0 - 2 A. Gautier Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Turlar

Bilgi

Name
Challenger DCNS de Cherbourg

Kategori
Normal

Ülke
France
Tarih
Feb 11 - Feb 19

Eşleşme ölçütü
16

Format
Erkekler Tekler

Yüzey
Hard

Ödül
€ 43,000

Şampiyon
€ 6,190