19 Temmuz 2018

Calendar

Avrupa - Avrupa Ligi

More…
MS Tobol 2 - 0 Samtredia Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
MS Kairat 7 - 1 Engordany Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
MS Viitorul Constanţa 0 - 0 Racing Daha fazla bilgi
MS Dinamo Minsk 1 - 2 Derry City Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
MS Laçi 1 - 0 Anorthosis Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
MS Gandzasar 2 - 1 Lech Poznań Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
MS Irtysh 0 - 1 Trakai Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
62' Kalju 0 - 0 Stjarnan Daha fazla bilgi
62' Slavia Sofya 2 - 1 Ilves Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
62' Molde 3 - 0 Glenavon Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
60' Gzira United 0 - 1 Radnički Niš Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
DA Riga 1 - 0 CSKA Sofya Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
DA Slovan Bratislava 3 - 0 Milsami-Ursidos Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
20' Dinamo Tiflis 0 - 0 DAC Daha fazla bilgi
18' AIK 0 - 1 Shamrock Rovers Daha fazla bilgi
19' İnter Bakı 1 - 0 Balzan Youths Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
18' Apollon 1 - 0 Stumbras Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
20' Shakhtyor 0 - 0 Connah's Quay Daha fazla bilgi
19' Žalgiris 1 - 0 Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
19' Olimpia 1 - 0 Górnik Zabrze Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
20' Prishtina 0 - 0 Fola Esch Daha fazla bilgi
18' Vardar 0 - 0 Pyunik Daha fazla bilgi
18' Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Ferencváros Daha fazla bilgi
17' Sarpsborg 08 1 - 0 ÍBV Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
18' Häcken 0 - 1 Liepāja Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
  Nordsjælland 19 : 30 Cliftonville Daha fazla bilgi
  Progrès Niedercorn 19 : 30 Qabala Daha fazla bilgi
  Beitar Jerusalem 19 : 45 Chikhura Daha fazla bilgi
  Luftëtari Gjirokastër 20 : 00 Ventspils Daha fazla bilgi
  Kopenhag 20 : 00 KuPS Daha fazla bilgi
  Sarajevo 20 : 15 Banants Daha fazla bilgi
  Maribor 20 : 15 Partizani Tİrana Daha fazla bilgi
  Mladost 20 : 30 B36 Daha fazla bilgi
  Partizan 20 : 30 Rudar Daha fazla bilgi
  Trenčín 20 : 30 Budućnost Daha fazla bilgi
  Osijek 20 : 45 CSCA-Rapid II Daha fazla bilgi
  Coleraine 20 : 45 Spartak Subotica Daha fazla bilgi
  NSÍ 20 : 45 Hibernian Daha fazla bilgi
  Tre Fiori 20 : 45 Rudar Daha fazla bilgi
  Dundalk 20 : 45 Levadia Daha fazla bilgi
  Domžale 21 : 00 Široki Brijeg Daha fazla bilgi
  Újpest 21 : 00 Neftçi Daha fazla bilgi
  FH 21 : 15 Lahti Daha fazla bilgi

Avrupa - UEFA U19 Şampiyonası

More…
90' Finlandiya U19 2 - 2 Norveç U19 Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
  Portekiz U19 19 : 30 İtalya U19 Daha fazla bilgi

Afrika - Afrika U17 Uluslar Kupası

More…

Arjantin - Arjantin Kupası

More…

Avustralya - Kadınlar Ulusal Premier Lig

More…

Avusturya - SFV Cup

More…

Beyaz Rusya - Reserve Lig

More…

Brezilya - Serie A

More…

Brezilya - Carioca 2

More…

Brezilya - Catarinense 2

More…

Brezilya - Brasileiro de Aspirantes

More…

Brezilya - U20 Kupası

More…

Kanada - PCSL

More…

Kanada - Kanada Şampiyonası

More…

Çin - Çin 1. Ligi

More…

Kongo - Lig 1

More…

Dominik Cumh. - Majör Lig

More…

İngiltere - Lincolnshire Senior Cup

More…

Estonya - Esiliiga A

More…

Estonya - Kupa

More…

Finlandiya - Kolmonen

More…

İzlanda - 1. Lig

More…

İzlanda - 3.Lig

More…

İzlanda - 4. Lig

More…

İzlanda - U19 Ligi

More…

İzlanda - Kadınlar 1. Ligi

More…

İzlanda - U19 League Women

More…

Hindistan - IFA Shield

More…

Endonezya - 2. Lig

More…

Endonezya - Başkanlık Kupası

More…

Malezya - Premier Lig

More…

Paraguay - Profesyonel Lig

More…

Rusya - 2. Lig

More…

G. Amerika - Copa Sudamericana

More…

Sudan - Premier Lig

More…

İsveç - 1. Lig

More…

ABD - MLS

More…

ABD - USL

More…

ABD - NPSL

More…

ABD - Açık Kupa

More…

Özbekistan - PFL

More…

Dünya - Hazırlık Kulüpler

More…

Dünya - Hazırlık Kadınlar

More…