>

Maçlar

Gün Tarih Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım    
Paz 11/06/17 JK Piraaja P 1 - 1 P Maardu Aliens Daha fazla bilgi
Prş 15/06/17 FC Soccernet 1 - 3 Kohtla-Nõmme Daha fazla bilgi
Sal 20/06/17 Pirita 1 - 5 Rakvere Tarvas Daha fazla bilgi
Sal 20/06/17 Flora II 10 - 0 Rumori Calcio II Daha fazla bilgi
Sal 20/06/17 Jõgeva Wolves II 3 - 2 Õismäe Torm Daha fazla bilgi
Sal 20/06/17 Anija 7 - 0 Puhkus Mehhikos Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Noorus-96 U 4 - 1 U Imavere Forss Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 FCP Pärnu 1 - 4 Ganvix Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Tartu 3 - 1 Eston Villa Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Saue JK 10 - 2 Rasmus Värki Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Lihula 7 - 1 Elbato Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Tartu Ülikool Fauna 1 - 0 Viimsi Lõvid Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 NPM Silmet 2 - 0 Viimsi Igiliikur Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Kadrina SK Moe 4 - 1 Lootos Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 TransferWise 2 - 0 Tallinna Wolves Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Väätsa Vald 0 - 1 Tääksi Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 FC Otepaa 6 - 0 JK Jalgpallihaigla Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 JK Kadakas 7 - 2 Raudteetöölised Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Raplamaa 0 - 1 Welco Elekter Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Paide 27 - 0 Hiiu United Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Rakvere Tarvas II 0 - 7 K-Järve JK Järve Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Flora III 5 - 0 Vastseliina Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Navi U 2 - 4 U Kuusalu JK Rada Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Luunja 6 - 1 Olympic Daha fazla bilgi
Çrş 21/06/17 Kose 1 - 10 Joker Daha fazla bilgi
Prş 22/06/17 Tallinna Infonet 7 - 0 Tallinna Infonet II Daha fazla bilgi
Prş 22/06/17 Levadia 3 - 0 Nõmme United Daha fazla bilgi
Prş 22/06/17 Trans 6 - 1 FC Maardu Daha fazla bilgi
Prş 22/06/17 Jõgeva Wolves 5 - 1 Odratakkel Daha fazla bilgi
Prş 22/06/17 Paide III 12 - 1 Poseidon II Daha fazla bilgi
Prş 22/06/17 Ararat U 5 - 3 U Tallinna FC Zapoos Daha fazla bilgi
Çrş 28/06/17 Järva-Jaani 18 : 00 JK 32.KK Daha fazla bilgi

Puan Durumu

# Takım O AV P
10+00
20+00
30+00
40+00
50+00

Top Winners

Takım Toplam
Levadia 8x
Flora 7x
TVMK Tallinn 2x
Tallinna Sadam 2x
Trans 1x