>

Maçlar

Gün Tarih Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım    
Çrş 25/07/18 Marz 19 : 00 Sigleß Daha fazla bilgi
Prş 26/07/18 Oberpullendorf 19 : 30 Draßburg Daha fazla bilgi
Cum 27/07/18 Winden 19 : 00 Neusiedl Daha fazla bilgi
Cum 27/07/18 Stoob 19 : 00 Neutal Daha fazla bilgi
Cum 27/07/18 Kaisersdorf 19 : 30 Bad Sauerbrunn Daha fazla bilgi
Cum 27/07/18 Oberwart 19 : 30 Stegersbach Daha fazla bilgi
Cum 27/07/18 SC Unterfrauenhaid 19 : 30 Oberpetersdorf Daha fazla bilgi
Cum 27/07/18 Frauenkirchen 19 : 30 Parndorf Daha fazla bilgi
Cum 27/07/18 Mönchhof 19 : 30 St. Margarethen / Bur Daha fazla bilgi
Cum 27/07/18 Neufeld an der Leitha 19 : 30 Deutsch Jahrndorf Daha fazla bilgi
Cum 27/07/18 Nikitsch 19 : 30 Siegendorf Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Pöttsching 18 : 00 Lockenhaus Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Grafenschachen 18 : 00 Jennersdorf Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Illmitz 18 : 00 Trausdorf Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Markt Neuhodis 18 : 00 Eberau Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 SK Pama 18 : 00 Wimpassing Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Weiden am See 18 : 00 Leithaprodersdorf Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Steinberg 18 : 00 SV Rohrbach Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Redlschlag 18 : 00 Güssing Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Zillingtal 18 : 00 Kittsee Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Mühlgraben 18 : 00 Eltendorf Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Rohrbrunn 18 : 00 Bad Tatzmannsdorf Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Zurndorf 18 : 00 Pamhagen Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Edelserpentin 18 : 00 Rechnitz Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Kirchfidisch 18 : 00 SV Heiligenkreuz Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Neuhaus am Klausenbach 18 : 00 Markt Allhau Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Tadten 18 : 00 UFC Pama Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Kemeten 18 : 00 Rotenturm Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Unterschützen 18 : 00 Pinkafeld Daha fazla bilgi
Cts 28/07/18 Unterrabnitz 18 : 00 Neudörfl Daha fazla bilgi
Paz 29/07/18 Strem 17 : 00 Horitschon Daha fazla bilgi
Paz 29/07/18 Ritzing 18 : 00 FC Deutschkreutz Daha fazla bilgi

Puan Durumu

# Takım O AV P
10+00
20+00
30+00
40+00
50+00

Top Winners

Takım Toplam
Siegendorf 1x