Takvim

# Başlangıç Tarihi Yarış adı Circuit Şampiyon
114.04.2017SilverstoneSilverstoneP. Fittipaldi
204.05.2017Spa-FrancorchampsCircuit de Spa-FrancorchampsM. Isaakyan
312.05.2017MonzaMonzaR. Binder
426.05.2017Circuito de JerezJerezP. Fittipaldi
523.06.2017MotorlandCiudad del Motor de AragónP. Fittipaldi
614.07.2017NürburgringNürburgringA. Palou
701.09.2017Mexico CityAutódromo Hermanos RodríguezP. Fittipaldi
814.09.2017AustinCircuit of the AmericasE. Orudzhev
916.11.2017BahrainBahrain International CircuitR. Binder

Puan Durumu

# Sürücü Takım P Wins Podyumlar PAY
1P. FittipaldiLotus25961016
2M. IsaakyanSMP Racing2152815
3A. CelisFortec Motorsports2041717
4R. BinderLotus2014516
5R. NissanyRp Motorsport2011616
6E. OrudzhevSMP Racing19821012
7Y. KanamaruRp Motorsport1150116
8K. TereschenkoTeo Martin Motorsport940114
9D. MenchacaFortec Motorsports940117
10A. PalouTeo Martin Motorsport68134
11N. MasonTeo Martin Motorsport42008
12D. FioravantiIl Barone Rampante36008
13H. Chaves JrAV Formula35112
14T. CalderónRp Motorsport25012
15G. CiprianiIl Barone Rampante21009

Ligler