>

Maçlar

Gün Tarih Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım    
Toplam Masheka 55 - 44 PAS Aeropos Edessa
Cum 05/10/18 PAS Aeropos Edessa 20 - 24 Masheka Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 06/10/18 Masheka 31 - 24 PAS Aeropos Edessa Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Bregenz 114 - 34 Colos Ciobruciu
Cum 05/10/18 Colos Ciobruciu 20 - 54 Bregenz Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 06/10/18 Bregenz 60 - 14 Colos Ciobruciu Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam PGU Kartina Tiraspol 46 - 66 Dicken
Cts 06/10/18 Dicken 37 - 26 PGU Kartina Tiraspol Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 07/10/18 PGU Kartina Tiraspol 20 - 29 Dicken Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Kauno Azuolas-KTU Kaunas 73 - 46 Jedinstvo
Cts 06/10/18 Jedinstvo 22 - 37 Kauno Azuolas-KTU … Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 07/10/18 Kauno Azuolas-KTU … 36 - 24 Jedinstvo Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Hurry Up 72 - 37 Olimpus-85 Chişinău
Cts 06/10/18 Olimpus-85 Chişinău 16 - 30 Hurry Up Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 07/10/18 Hurry Up 42 - 21 Olimpus-85 Chişinău Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Parnassos Strovolou 57 - 56 Estudiantes Tournai
Cts 06/10/18 Estudiantes Tournai 31 - 29 Parnassos Strovolou Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 07/10/18 Parnassos Strovolou 28 - 25 Estudiantes Tournai Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam ØIF Arendal 69 - 63 Eskisehir
Cts 06/10/18 Eskisehir 34 - 28 ØIF Arendal Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 12/10/18 ØIF Arendal 41 - 29 Eskisehir Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam HB Dudelange 73 - 38 Imedi Telavi
Cum 12/10/18 HB Dudelange 32 - 25 Imedi Telavi Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 13/10/18 Imedi Telavi 13 - 41 HB Dudelange Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam AO Diomidis Argous 47 - 70 Dynamo Viktor
Cts 13/10/18 AO Diomidis Argous 19 - 38 Dynamo Viktor Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 14/10/18 Dynamo Viktor 32 - 28 AO Diomidis Argous Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam ZNTU-ZAS Zaporozhye 68 - 44 KH Prishtina
Cts 13/10/18 ZNTU-ZAS Zaporozhye 32 - 19 KH Prishtina Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 14/10/18 KH Prishtina 25 - 36 ZNTU-ZAS Zaporozhye Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Granitas-Gaja-Karys 48 - 57 Šviesa
Cts 13/10/18 Granitas-Gaja-Karys 22 - 24 Šviesa Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 14/10/18 Šviesa 33 - 26 Granitas-Gaja-Karys Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Great Dane London 46 - 42 Livingston
Cts 13/10/18 Great Dane London 23 - 19 Livingston Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 14/10/18 Livingston 23 - 23 Great Dane London Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Olympia HC 39 - 77 Pressano
Cts 13/10/18 Olympia HC 16 - 40 Pressano Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 14/10/18 Pressano 37 - 23 Olympia HC Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Tallinn 47 - 51 KH Kastrioti Ferizaj
Cts 13/10/18 Tallinn 22 - 25 KH Kastrioti Ferizaj Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 14/10/18 KH Kastrioti Ferizaj 26 - 25 Tallinn Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Baki 43 - 69 Borac Banja Luka
Cts 13/10/18 Baki 19 - 36 Borac Banja Luka Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 14/10/18 Borac Banja Luka 33 - 24 Baki Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Toplam Celtnieks Rīga 58 - 60 HC Holon
Cts 13/10/18 Celtnieks Rīga 33 - 31 HC Holon Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 14/10/18 HC Holon 29 - 25 Celtnieks Rīga Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Oyuncular

Ligler

Top Winners