>

Maçlar

Gün Tarih Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım    
Cts 14/10/17 HC Zalau 26 - 21 Ankara Yenimahalle BSK Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 14/10/17 Kastamonu 35 - 35 Bera Bera Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 14/10/17 Medicinar 23 - 33 Kuban Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 14/10/17 Mingechavir 21 - 38 Viborg HK Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 14/10/17 Silkeborg-Voel KFUM 27 - 26 ES Besançon Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 14/10/17 Buxtehuder SV 33 - 26 Vác Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 14/10/17 Dunaújvárosi 31 - 24 CSM Roman Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 14/10/17 MKS Zaglebie Lubin 25 - 23 DVSC Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 14/10/17 Astrahanochka 28 - 25 Atlético Guardés Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 14/10/17 TuS Metzingen 32 - 24 HSG Blomberg-Lippe Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 14/10/17 Cercle Dijon 23 - 32 FIF København Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 14/10/17 SV Dalfsen 28 - 32 Baník Most Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 15/10/17 Kuban 35 - 22 Medicinar Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 15/10/17 Viborg HK 43 - 15 Mingechavir Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 15/10/17 Bera Bera 22 - 24 Kastamonu Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 15/10/17 Glassverket IF 17 - 26 Issy Paris Hand Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 15/10/17 Byasen Elite 28 - 18 H.C. Braila Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 15/10/17 Atlético Guardés 30 - 33 Astrahanochka Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 20/10/17 Issy Paris Hand 23 - 22 Glassverket IF Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 21/10/17 LC Brühl 25 - 29 Zvezda Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 21/10/17 Vác 29 - 22 Buxtehuder SV Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 21/10/17 ES Besançon 28 - 23 Silkeborg-Voel KFUM Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 21/10/17 HSG Blomberg-Lippe 27 - 28 TuS Metzingen Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 21/10/17 FIF København 28 - 27 Cercle Dijon Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 21/10/17 Baník Most 28 - 20 SV Dalfsen Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 21/10/17 Bntu-Belaz Minsk R… 26 - 23 Tertnes Elite Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 22/10/17 H.C. Braila 10 : 00 Byasen Elite Daha fazla bilgi
Paz 22/10/17 CSM Roman 10 : 00 Dunaújvárosi Daha fazla bilgi
Paz 22/10/17 Zvezda 16 : 00 LC Brühl Daha fazla bilgi
Paz 22/10/17 Ankara Yenimahalle BSK 16 : 00 HC Zalau Daha fazla bilgi
Paz 22/10/17 Tertnes Elite 18 : 00 Bntu-Belaz Minsk R… Daha fazla bilgi
Paz 22/10/17 DVSC 18 : 00 MKS Zaglebie Lubin Daha fazla bilgi

Oyuncular

Ligler

Top Winners