Maçlar

Gün Tarih Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım    
Cum 21/04/17 Astrakhanochka Reserve 29 - 30 Rostov-Don Reserve Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Sal 25/04/17 Dinamo Volgograd R… 22 - 28 Astrakhanochka Reserve Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Sal 25/04/17 Lada Tolyatti Reserves 31 - 30 Zvezda Reserves Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Sal 25/04/17 Rostov-Don Reserve 29 - 38 Luch Moskva Reserve Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Çrş 26/04/17 Dinamo Volgograd R… 31 - 24 Rostov-Don Reserve Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Çrş 26/04/17 Astrakhanochka Reserve 21 - 26 Lada Tolyatti Reserves Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Çrş 26/04/17 Zvezda Reserves 33 - 29 Luch Moskva Reserve Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 19/05/17 Zvezda Reserves 35 - 16 Lada Tolyatti Reserves Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 19/05/17 Luch Moskva Reserve 26 - 35 Astrakhanochka Reserve Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 19/05/17 Dinamo Volgograd R… 26 - 23 Rostov-Don Reserve Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 21/05/17 Zvezda Reserves 35 - 28 Rostov-Don Reserve Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Sal 23/05/17 Astrakhanochka Reserve 31 - 36 Zvezda Reserves Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Sal 23/05/17 Lada Tolyatti Reserves 25 - 24 Dinamo Volgograd R… Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Sal 23/05/17 Rostov-Don Reserve 15 : 00 Luch Moskva Reserve Daha fazla bilgi
Çrş 24/05/17 Lada Tolyatti Reserves 29 - 29 Rostov-Don Reserve Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Çrş 24/05/17 Dinamo Volgograd R… 30 - 21 Astrakhanochka Reserve Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Çrş 24/05/17 Zvezda Reserves 44 - 32 Luch Moskva Reserve Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Çrş 16/08/17 Fumguaru/Guarulhos 22 : 00 Santo André Daha fazla bilgi
Prş 17/08/17 São Bernardo/UNIP 25 - 19 São José Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Pzt 21/08/17 Fumguaru/Guarulhos 21 : 00 São José Daha fazla bilgi
Sal 29/08/17 Randers HK 23 - 30 Nykøbing Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 02/09/17 São Bernardo/UNIP 26 - 21 Pinheiros Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 03/09/17 Ufa Alisa 25 - 23 Dinamo Sinara Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Pzt 04/09/17 Aguias Campinas 12 - 29 Fumguaru/Guarulhos Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Sal 19/09/17 São Bernardo/UNIP 20 : 00 Pinheiros Daha fazla bilgi
Çrş 04/10/17 Astrakhanochka U20 33 - 24 Volgograd U20 Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Prş 05/10/17 Astrakhanochka U20 08 : 00 Volgograd U20 Daha fazla bilgi
Cum 06/10/17 Pinheiros 01 : 30 Fumguaru/Guarulhos Daha fazla bilgi
Cts 07/10/17 AGU-Adyif Maykop U20 33 - 26 Rostov-Don U20 Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Pzt 09/10/17 Stavropolye-SKFU U20 14 : 00 Astrakhanochka U20 Daha fazla bilgi
Sal 10/10/17 AGU-Adyif Maykop U20 16 : 30 Rostov Don UOR U20 Daha fazla bilgi
Çrş 11/10/17 Kuban Krasnodar U20 41 - 13 Rostov-Don U20 Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Ligler