Maçlar

Gün Tarih Ev sahibi Skor/Süre Misafir takım    
Çrş 25/10/17 Vicente Lopez 13 - 20 Pinheiros Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Çrş 25/10/17 CA Triunfo 23 - 35 CA Goes Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Prş 26/10/17 Club Layva 38 - 26 Nueva Estrella Daha fazla bilgi
Cum 27/10/17 Club Layva 33 - 29 CA Triunfo Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 27/10/17 Balonmano Ovalle 35 - 37 Nueva Estrella Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 27/10/17 CA Goes 30 - 28 Vicente Lopez Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 28/10/17 Pinheiros 31 - 19 Jockey Club Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 28/10/17 Balonmano Ovalle 28 - 22 CA Triunfo Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 28/10/17 Club Layva 31 - 30 Nueva Estrella Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 28/10/17 Jockey Club 36 - 26 Vicente Lopez Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 29/10/17 CA Goes 01 : 00 Pinheiros Daha fazla bilgi
Cum 03/11/17 Pinheiros 28 - 21 Santo André Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 03/11/17 São Bernardo/UNIP 28 - 24 Fumguaru/Guarulhos Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 24/11/17 FYR Macedonia 16 : 00 Brazil Daha fazla bilgi
Cum 24/11/17 Romania 18 : 00 Poland Daha fazla bilgi
Cum 24/11/17 Slovakia 19 : 00 Germany Daha fazla bilgi
Cum 24/11/17 France 20 : 30 Tunisia Daha fazla bilgi
Cts 25/11/17 Brazil 18 - 29 Poland Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 25/11/17 Romania 31 - 18 FYR Macedonia Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 25/11/17 Denmark 26 - 25 Sweden Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 25/11/17 Germany 32 - 19 Iceland Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 25/11/17 Norway 29 - 24 Hungary Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 26/11/17 FYR Macedonia 25 - 32 Poland Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 26/11/17 Romania 24 - 23 Brazil Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 26/11/17 Hungary 28 - 27 Korea Republic Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 26/11/17 France 26 - 18 Slovenia Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 26/11/17 Norway 27 - 27 Russia Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Paz 17/12/17 Stavropolye-SKFU U20 32 - 31 Rostov Don UOR U20 Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 29/12/17 Aarhus United 19 - 27 FIF København Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cum 29/12/17 Team Esbjerg 23 - 22 FC Midtjylland Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 30/12/17 Aarhus United 23 - 22 FC Midtjylland Olayları görüntüle Daha fazla bilgi
Cts 30/12/17 FIF København 20 - 31 Team Esbjerg Olayları görüntüle Daha fazla bilgi

Ligler